Určitě jste slyšeli slovo konsolidace. Banky ho na vás chrlí v každé reklamě. Jak jednoduché je nabrat si více úvěrů, dostat se do potíží a jak z toho jednoduše ven. O tom je dnešní článek.

Pokud máte sjednané dva a více úvěrových produktů, tak se vám určitě vyplatí sloučení půjček do jedné. Jak se v životě vyvíjíte, máte více potřeb a mnohokrát tomu neodpovídají vaše finanční rezervy. Půjčíte si na auto, poté se přestěhujete a potřebujete na vybavení domácnosti. Navíc může nastat krizová situace. Něco se pokazí, či rozbije a pokud nemáte dostatečnou odloženou hotovost, problém je na světě.

Často ani člověk neví, jak se do takové situace dostal a těžce se z ní pak dostává postupným vyplácením jednoho úvěru za druhým.

“SLOUČENÍ PŮJČEK”

Proto je lepší sloučit vše do jednoho. Dnes už pravděpodobně vše co jste potřebovali máte. Je potřeba se dát do komfortní zóny a pohodlně splácet. Tím, že sloučíte úvěry dohromady, budete mít pouze jednu splátku, to znamená menší starost.

Můžete si pohrát i s délkou splácení a tím upravit výši splátky tak, aby to pro vás bylo pohodlné a zbylo vám na tvoření rezerv, nebo večeři s drahou polovičkou. Výběr finančního domu už nechte na nás. Díky dlouholeté zkušenosti na trhu dokážeme vyjednat nejnižší sazby k vaší spokojenosti.